Fotometr PoolLab® 2.0 - jste připraveni?

Nová generace PoolLabs. Fotometr PoolLab® 2.0 uvedla na trh společnost Water-i.d. Jste připraveni na paralelní měření 3 parametrů a přímé připojení WiFi pro synchronizaci dat s cloudem LabCOM®?

Fotometr PoolLab® 2.0 může být cenově výhodným, pohodlným a snadno použitelným nástrojem pro údržbu domácího bazénu. Poskytuje přesné měření hladiny chemických látek v bazénové vodě, čímž vám pomáhá předcházet problémům a udržovat vodu v bazénu čistou a zdravou.

Nový fotometr PoolLab® 2.0 byl vyvinut s cílem nabídnout našim uživatelům ještě větší pohodlí. Připravte se na nový zážitek z měření!

Popis produktu

Fotometr PoolLab® 2.0 je dokonalým řešením pro profesionální analýzu vody v bazénech a lázních. Díky fixní, ale vyměnitelné trojité měřicí kyvetě lze rychle odebrat vzorek pouhým ponořením vodotěsného přístroje PoolLab® s krytím IP68 do vody.

9 tlačítek umožňuje přímý přístup k operaci ZERO (nutné pouze 1× pro každou měřenou dávku) a k 24 různým parametrům bazénové vody. Fotometr PoolLab® 2.0 má vestavěné rozhraní Bluetooth® i WiFi, které umožňuje buď aktivní připojení k bezplatnému softwaru a aplikaci LabCom®, nebo automatickou synchronizaci dat s LabCom® Cloud.

Výsledky testů jsou vždy přiřazeny k účtům zdrojů měření individuálně vytvořeným uživatelem. V softwaru a aplikaci LabCom® lze mimo jiné tisknout protokoly, vypočítat obsah aktivního chloru a dokonce získat doporučení pro dávkování na základě individuálně zadaných přípravků na úpravu vody. Prostřednictvím softwaru a aplikace je rovněž nabízen výpočet indexu LSI.

Bezplatná cloudová služba, s níž může PoolLab® 2.0 Photometer automaticky synchronizovat data prostřednictvím WiFi, zajišťuje, že software a aplikace pracují vždy se stejnou databází.

Obsah sady

Základní sada

 • 1 x PoolLab® 2.0 fotometr s Bluetooth® a WiFi IP68 vodotěsný
 • 1 x trojitá měřicí kyveta (vyměnitelná)
 • 1 x ochranný kryt světla
 • 3 x plastová míchací tyč
 • 1 x 10ml injekční stříkačka
 • 3 x baterie AA
 • 1 x tištěná uživatelská příručka
 • 1 x sběrný sáček
 • Software LabCOM® zdarma
 • Bezplatná aplikace LabCOM®
 • Bezplatná služba LabCOM® Cloud

Parametry

Reagencie

 • 20 tablet Fenolová červeň
 • 20 tablet DPD N° 1
 • 10 tablet DPD N° 3
 • 10 tablet Alkalinity-M
 • 10 tablet CYA-Test
 • Všechny tablety jsou fotometrické
 • Tablety s glycinovým činidlem nejsou součástí základní sady.

Parametry

 1. * Reagencie, které nejsou součástí základní sady
 2. ** Vyžaduje tablety glycinu, pokud je ve vzorku vody přítomen chlor, tablety glycinu nejsou součástí základní sady.
# Parametr @ Tabletová metoda Kapalinová metoda
1Aktivní kyslík (MPS)O20.00 – 20.0 mg/l (ppm)*--
2AlkalitaALK0 – 200 mg/l (ppm)--
3HliníkAl0.00 - 0.30 mg/l (ppm)*jediný
4AmoniumNH30.00 – 1.20 mg/l (ppm)*jediný
5BromBr20.00 – 13.0 mg/l (ppm)**0.00 – 9.00 mg/l (ppm)* **
6Tvrdost vápníkuCHjediný0 – 500 mg/l (ppm)*
7ChloraminyNH2Cl0.00 – 6.00 mg/l (ppm)--
8Chlor (fCl | cCl | tCl)Cl0.00 – 6.00 mg/l (ppm)0.00 – 4.00 mg/l (ppm)*
9Chlor (HR)Cl5 – 200 mg/l (ppm)*--
10Oxid chloričitýClO20.00 – 11.0 mg/l (ppm)**0.00 – 7.50 mg/l (ppm)* **
11MěďCu0.00 – 5.00 mg/l (ppm)*--
12Kyselina kyanurováCYA0 – 100 mg/l (ppm)--
13Hyd. Peroxid (LR)H2O20.00 – 2.40 mg/l (ppm)*--
14Hyd. Peroxid (HR)H2O20 – 180 mg/l (ppm)*--
15Iron LRFe0.00 – 1.00 mg/l (ppm)*jediný
16DusičnanyNO30 – 50 mg/l (ppm)*jediný
17Dusitany (LR)NO20.00 – 1.50 mg/l (ppm)**jediný
18OzonO30.00 – 4.00 mg/l (ppm)**0.00 – 2.70 mg/l (ppm)* **
19pHpH6.50 – 8.40 pH6.50 – 8.40 pH*
20PHMBPHMB5 – 60 mg/l (ppm)*--
21Fosfát (LR)PO40.00 – 4.00 mg/l (ppm)*jediný
22Fosfát (HR)PO40 – 80 mg/l (ppm)*jediný
23DraslíkK0.70 – 12.0 mg/l (ppm)**--
24SíranSO45 – 100 mg/l (ppm)*--
25Celková tvrdostCaCO3--0 – 500 mg/l (ppm)*
26MočovinaCH4N2O0.10 – 2.50 mg/l (ppm)*jediný
27ZinekZn0.00 – 1.00 mg/l (ppm)*--

Reagencie

Tablety

Reagenční tablety Water-i.d.® jsou již několik let distribuovány po celém světě. Všechny tablety jsou vyráběny, blistrovány a baleny v Německu. Jsou k dispozici v baleních po 50, 100, 250 a 500 kusech. Výhodou tablet je dlouhá doba použitelnosti, přesné dávkování a snadná manipulace.

Kapaliny

Některé parametry lze nebo je nutné měřit pomocí kapalných činidel (viz seznam parametrů). U kapalných činidel není nutné tablety drtit. K dispozici v různých objemech.

Pudrové polštáře

U některých testů jsou vyžadovány práškové polštáře. Všechny práškové polštáře se vyrábějí, blistrují a balí v Německu.

Bezplatný software, aplikace, cloud

Bezplatný cloudový server se stará o neustálou synchronizaci dat v aplikaci a softwaru, pokud se uživatel rozhodne tuto funkci používat.

 • Svobodný software
 • Bezplatná aplikace
 • Bezplatný cloud

Řešení LabCOM® Cloud (zdarma) vyžaduje méně než minutu pro registraci a poskytuje plný přístup ke všem výsledkům testů. Chcete-li se dozvědět více, podívejte se do našeho cloudového prostoru.

LabCOM Android iOS Windows

Stáhnout

Leták

Explore and Download Product Flyers in Multiple Languages

Browse through our collection of Product Flyer and discover key information about our offerings. Whether you're interested in learning more about it or sharing them with others, our flyer provide a convenient and concise overview.

Stručný průvodce

Get Started with Our Product Step-by-Step Quick Guide

To ensure you fully utilize our product, we have created a comprehensive, easy-to-follow guide that will swiftly assist you in navigating through the available information.

Příručky

Comprehensive User Manual: Your Complete Guide to Product Usage

Inside this User Manual, you will find detailed explanations of product features, functionalities, and settings. Each section is carefully crafted to provide clear instructions, accompanied by illustrations and diagrams for visual clarity.

Výukové programy, které byste nikdy neměli vynechat

Sledujte náš kanál YouTube a dozvíte se více o PoolLab® 2.0.

Může být cenným zdrojem informací pro jednotlivce, kteří se chtějí dozvědět více o produktu a učinit informované rozhodnutí o nákupu.

Fotometr PoolLab® 2.0 - jednoduchý, ale úžasný!

Další extra funkcí PoolLab® 2.0 je paralelní měření 3 parametrů. Fotometr PoolLab® 2.0 je navíc vybaven WiFi pro snadnou synchronizaci s cloudem LabCOM® v reálném čase. Velký 2,4palcový barevný displej dokonce umožňuje spravovat zdroje pro odběr vzorků vody.

IP68: A 6 pro úplnou ochranu proti vniknutí pevných látek. 8 pro úplnou ochranu proti vniknutí vody až do úplného ponoření do hloubky pod jeden metr a po dobu delší než 30 minut.

PoolLab2 measures 3 parameters in parallel

Proč potřebujete fotometr PoolLab® 2.0?

Fotometr PoolLab® 2.0 je vybaven řadou funkcí, které jsou navrženy tak, aby testování vody bylo přesnější, pohodlnější a efektivnější. Některé z těchto funkcí mohou zahrnovat:

 • Měří 3 parametry paralelně
 • Bluetooth® a WiFi Připojení
 • Velký barevný displej (2,4" s podsvícením)
 • 24
  Pool_Text
  Parametry na 4 vlnových délkách
 • 9 tlačítek pro přímý přístup
 • Výměnná kyveta

Podívejte se hlouběji

Známý německý prodejce bazénů "Poolpowershop" navštívil společnost Water-i.d.® a nahlédl do zákulisí výroby fotometru PoolLab® 2.0.

 • Nápady
 • Výzkum
 • Plánování
 • Vytváření prototypů
 • Získávání zdrojů
 • Kalkulace nákladů
 • Komercializace

Staňte se distributorem!

Zařaďte fotometr PoolLab® 2.0 do svého sortimentu, stačí nás kontaktovat - možné i OEM varianty!

Můžete se také podívat na naši síť distributorů.

Proč bych si měl koupit fotometr Poollab pro domácí údržbu bazénu?

Bazénový fotometr je zařízení, které měří hladinu různých chemických látek v bazénové vodě, jako je chlor, pH, alkalita a tvrdost. Zde je několik důvodů, proč byste mohli zvážit koupi fotometru poollab pro údržbu vašeho domácího bazénu:

 1. Přesné měření: Bazénový fotometr umožňuje přesné měření obsahu chemických látek v bazénové vodě. To vám pomůže přesně upravit množství chemikálií v bazénu a vyhnout se nadměrnému nebo nedostatečnému dávkování, které může vést k problémům, jako je růst řas, zakalená voda a podráždění pokožky.
 2. Nákladově efektivní: Pravidelné testování vody v bazénu je nezbytné pro udržení zdravého stavu vody. Zakoupení fotometru do bazénu může být cenově výhodnější než neustálé kupování testovacích proužků nebo zasílání vzorků vody k analýze do laboratoře.
 3. Pohodlí: S fotometrem Poollab můžete testovat vodu v bazénu doma, kdykoli budete chtít. To může být pohodlnější než cestování do obchodu s bazénovými potřebami nebo čekání na výsledky z laboratoře.
 4. Snadné použití: Většina poollabských fotometrů se snadno používá a je k nim přiložen podrobný návod. Nemusíte být chemik, abyste pochopili, jak přístroj používat, a většina modelů poskytuje digitální údaje, které lze snadno interpretovat.
 5. Preventivní údržba: Udržování správné hladiny chemikálií v bazénu pomáhá předcházet problémům, jako je růst řas, zakalená voda a poškození zařízení. Pravidelným testováním vody pomocí fotometru Poollab můžete včas zachytit případné problémy a řešit je dříve, než se stanou závažnějšími.

Shrneme-li to, fotometr poollab může být cenově výhodným, pohodlným a snadno použitelným nástrojem pro údržbu domácího bazénu. Poskytuje přesné měření hladiny chemických látek v bazénové vodě, čímž vám pomáhá předcházet problémům a udržovat vodu v bazénu čistou a zdravou.