Fotometer PoolLab® 2.0 - ste pripravení?

Nová generácia PoolLabs. Fotometer PoolLab® 2.0, ktorý uviedla na trh spoločnosť Water-i.d. Ste pripravení na paralelné meranie 3 parametrov a priame pripojenie WiFi na synchronizáciu údajov s cloudom LabCOM®?

Fotometer PoolLab® 2.0 môže byť cenovo výhodným, pohodlným a ľahko použiteľným nástrojom na údržbu vášho domáceho bazéna. Poskytuje presné merania hladín chemických látok v bazénovej vode, čím vám pomáha predchádzať problémom a udržiavať vodu v bazéne čistú a zdravú.

Nový fotometer PoolLab® 2.0 bol vyvinutý s cieľom ponúknuť našim používateľom ešte väčšie pohodlie. Pripravte sa na nový zážitok z merania!

Popis produktu

Fotometer PoolLab® 2.0 je dokonalým riešením na profesionálnu analýzu vody v bazénoch a kúpeľoch. Pevná, ale vymeniteľná trojitá meracia kyvetka umožňuje rýchly odber vzoriek jednoduchým ponorením vodotesného prístroja PoolLab® s krytím IP68 do vody.

9 tlačidiel umožňuje priamy prístup k operácii ZERO (potrebné len 1 x na jednu meranú dávku) a k 24 rôznym parametrom vody v bazéne. Fotometer PoolLab® 2.0 má zabudované rozhranie Bluetooth® aj WiFi, ktoré umožňuje buď aktívne pripojenie k bezplatnému softvéru a aplikácii LabCom®, alebo automatickú synchronizáciu údajov s LabCom® Cloud.

Výsledky testov sa vždy priradia k účtom zdrojov merania, ktoré používateľ individuálne vytvoril. V softvéri a aplikácii LabCom® možno okrem iného tlačiť správy, vypočítať obsah aktívneho chlóru a dokonca získať odporúčania na dávkovanie na základe individuálne zadaných produktov na úpravu vody. Prostredníctvom softvéru a aplikácie sa ponúka aj výpočet indexu LSI.

Bezplatná cloudová služba, s ktorou môže PoolLab® 2.0 Photometer automaticky synchronizovať údaje prostredníctvom WiFi, zabezpečuje, že softvér a aplikácia pracujú vždy s rovnakou databázou.

Obsah súpravy

Základná súprava

 • 1 x PoolLab® 2.0 fotometer s Bluetooth® a WiFi IP68 vodotesný
 • 1 x trojitá meracia kyveta (vymeniteľná)
 • 1 x ochranný kryt svetla
 • 3 x plastová miešacia tyč
 • 1 x 10 ml injekčná striekačka
 • 3 x batérie AA
 • 1 x vytlačená používateľská príručka
 • 1 x zberné vrecko
 • Bezplatný softvér LabCOM®
 • Bezplatná aplikácia LabCOM®
 • Bezplatná služba LabCOM® Cloud

Parametre

Činidlá

 • 20 tabliet Fenolová červená
 • 20 tabliet DPD N° 1
 • 10 tabliet DPD N° 3
 • 10 tabliet Alkalinity-M
 • 10 tabliet CYA-Test
 • Všetky tablety sú fotometrickej kvality
 • Glycínové reagenčné tablety nie sú súčasťou základnej súpravy

Parametre

 1. * Reagencie, ktoré nie sú súčasťou základnej súpravy
 2. ** Vyžaduje tablety glycínu, ak je vo vzorke vody prítomný chlór, tablety glycínu nie sú súčasťou základnej súpravy.
# Parameter @ Metóda tabletovania Kvapalinová metóda
1Aktívny kyslík (MPS)O20.00 – 20.0 mg/l (ppm)*--
2AlkalitaALK0 – 200 mg/l (ppm)--
3HliníkAl0.00 - 0.30 mg/l (ppm)*jeden
4AmoniumNH30.00 – 1.20 mg/l (ppm)*jeden
5BrómBr20.00 – 13.0 mg/l (ppm)**0.00 – 9.00 mg/l (ppm)* **
6Tvrdosť vápnikaCHjeden0 – 500 mg/l (ppm)*
7ChloramínyNH2Cl0.00 – 6.00 mg/l (ppm)--
8Chlór (fCl | cCl | tCl)Cl0.00 – 6.00 mg/l (ppm)0.00 – 4.00 mg/l (ppm)*
9Chlór (HR)Cl5 – 200 mg/l (ppm)*--
10Oxid chloričitýClO20.00 – 11.0 mg/l (ppm)**0.00 – 7.50 mg/l (ppm)* **
11MeďCu0.00 – 5.00 mg/l (ppm)*--
12Kyselina kyanurováCYA0 – 100 mg/l (ppm)--
13Hyd. Peroxid (LR)H2O20.00 – 2.40 mg/l (ppm)*--
14Hyd. Peroxid (HR)H2O20 – 180 mg/l (ppm)*--
15Železo LRFe0.00 – 1.00 mg/l (ppm)*jeden
16DusičnanyNO30 – 50 mg/l (ppm)*jeden
17Dusitany (LR)NO20.00 – 1.50 mg/l (ppm)**jeden
18OzónO30.00 – 4.00 mg/l (ppm)**0.00 – 2.70 mg/l (ppm)* **
19pHpH6.50 – 8.40 pH6.50 – 8.40 pH*
20PHMBPHMB5 – 60 mg/l (ppm)*--
21Fosfát (LR)PO40.00 – 4.00 mg/l (ppm)*jeden
22Fosfát (HR)PO40 – 80 mg/l (ppm)*jeden
23DraslíkK0.70 – 12.0 mg/l (ppm)**--
24SulfátSO45 – 100 mg/l (ppm)*--
25Celková tvrdosťCaCO3--0 – 500 mg/l (ppm)*
26MočovinaCH4N2O0.10 – 2.50 mg/l (ppm)*jeden
27ZinokZn0.00 – 1.00 mg/l (ppm)*--

Činidlá

Tablety

Reagentné tablety Water-i.d.® sa už niekoľko rokov distribuujú po celom svete. Všetky tablety sú vyrábané, blistrované a balené v Nemecku. Sú dostupné v baleniach po 50, 100, 250 a 500 kusov. Výhodou tabliet je dlhá trvanlivosť, presné dávkovanie a jednoduchá manipulácia.

Kvapaliny

Niektoré parametre sa môžu alebo musia merať pomocou kvapalných činidiel (pozri zoznam parametrov). Pri kvapalných činidlách nie je potrebné drviť tablety. K dispozícii sú rôzne objemy.

Práškové vankúše

Pri niektorých testoch sú potrebné práškové vankúše. Všetky práškové vankúše sa vyrábajú, blistrujú a balia v Nemecku.

Bezplatný softvér, aplikácia, cloud

Bezplatný cloudový server sa stará o neustálu synchronizáciu údajov v aplikácii a softvéri, ak sa používateľ rozhodne túto funkciu používať.

 • Bezplatný softvér
 • Bezplatná aplikácia
 • Bezplatný cloud

Riešenie LabCOM® Cloud (bezplatné) vyžaduje menej ako minútu na registráciu a poskytuje úplný prístup ku všetkým výsledkom testov. Ak máte záujem dozvedieť sa viac, pozrite si náš cloudový priestor.

LabCOM Android iOS Windows

Stiahnite si

Leták

Explore and Download Product Flyers in Multiple Languages

Browse through our collection of Product Flyer and discover key information about our offerings. Whether you're interested in learning more about it or sharing them with others, our flyer provide a convenient and concise overview.

Stručný sprievodca

Get Started with Our Product Step-by-Step Quick Guide

To ensure you fully utilize our product, we have created a comprehensive, easy-to-follow guide that will swiftly assist you in navigating through the available information.

Príručky

Comprehensive User Manual: Your Complete Guide to Product Usage

Inside this User Manual, you will find detailed explanations of product features, functionalities, and settings. Each section is carefully crafted to provide clear instructions, accompanied by illustrations and diagrams for visual clarity.

Výukové programy, ktoré by ste nikdy nemali vynechať

Sledujte náš kanál YouTube a dozviete sa viac o programe PoolLab® 2.0

Môže byť cenným zdrojom informácií pre jednotlivcov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o výrobku a urobiť informované nákupné rozhodnutia.

Fotometer PoolLab® 2.0 - jednoduchý, ale úžasný!

Ďalšou extra funkciou PoolLab® 2.0 je paralelné meranie 3 parametrov. Fotometer PoolLab® 2.0 je navyše vybavený WiFi na jednoduchú synchronizáciu s cloudom LabCOM® v reálnom čase. Veľký 2,4-palcový farebný displej dokonca umožňuje spravovať zdroje vzoriek vody.

IP68: A 6 pre úplnú ochranu proti vniknutiu pevných látok. A 8 pre úplnú ochranu proti vniknutiu vody až do úplného ponorenia pod jeden meter a na viac ako 30 minút.

PoolLab2 measures 3 parameters in parallel

Prečo potrebujete fotometer PoolLab® 2.0?

Fotometer PoolLab® 2.0 je vybavený celým radom funkcií navrhnutých tak, aby bolo testovanie vody presnejšie, pohodlnejšie a efektívnejšie. Niektoré z týchto funkcií môžu zahŕňať:

 • Meria 3 parametre paralelne
 • Bluetooth® a WiFi Pripojenie
 • Veľký farebný displej (2,4" s podsvietením)
 • 24
  Pool_Text
  Parametre na 4 vlnových dĺžkach
 • 9 tlačidiel pre priamy prístup
 • Vymeniteľná kyveta

Pozrite sa hlbšie

Známy nemecký predajca bazénov "Poolpowershop" navštívil spoločnosť Water-i.d.® a nahliadol do zákulisia výroby fotometra PoolLab® 2.0.

 • Nápady
 • Výskum
 • Plánovanie
 • Vytváranie prototypov
 • Získavanie zdrojov
 • Kalkulácia nákladov
 • Komercializácia

Staňte sa distribútorom!

Zahrňte fotometer PoolLab® 2.0 do svojho sortimentu, stačí nás kontaktovať - možné aj OEM varianty!

Môžete sa tiež pozrieť na našu sieť distribútorov

Prečo by som si mal kúpiť fotometer Poollab na domácu údržbu bazéna?

Bazénový fotometer je zariadenie, ktoré meria hladiny rôznych chemikálií v bazénovej vode, napríklad chlóru, pH, alkality a tvrdosti. Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste mohli zvážiť kúpu fotometra poollab na údržbu vášho domáceho bazéna:

 1. Presné merania: Bazénový fotometer poskytuje presné merania hladiny chemikálií v bazénovej vode. To vám pomôže presne nastaviť chemické látky v bazéne a vyhnúť sa nadmernému alebo nedostatočnému dávkovaniu, ktoré môže viesť k problémom, ako je rast rias, zakalená voda a podráždenie pokožky.
 2. Nákladovo efektívne: Pravidelné testovanie vody v bazéne je nevyhnutné na udržanie zdravého stavu vody. Kúpa bazénového fotometra môže byť cenovo výhodnejšia ako neustále kupovanie testovacích prúžkov alebo posielanie vzoriek vody na analýzu do laboratória.
 3. Pohodlie: S fotometrom Poollab môžete testovať vodu v bazéne doma, kedykoľvek chcete. Môže to byť pohodlnejšie ako cestovať do obchodu s bazénovými potrebami alebo čakať na výsledky z laboratória.
 4. Jednoduché používanie: Väčšina poollabových fotometrov sa ľahko používa a dodáva sa s podrobným návodom. Nemusíte byť chemik, aby ste pochopili, ako prístroj používať, a väčšina modelov poskytuje digitálne údaje, ktoré sa dajú ľahko interpretovať.
 5. Preventívna údržba: Udržiavanie správnej hladiny chemikálií v bazéne pomáha predchádzať problémom, ako je rast rias, zakalená voda a poškodenie zariadenia. Pravidelným testovaním vody pomocou bazénového fotometra môžete včas zachytiť akékoľvek problémy a riešiť ich skôr, než sa stanú vážnejšími.

Súhrnne možno povedať, že bazénový fotometer môže byť nákladovo efektívnym, pohodlným a ľahko použiteľným nástrojom na údržbu vášho domáceho bazéna. Poskytuje presné merania hladiny chemických látok v bazénovej vode, čím vám pomáha predchádzať problémom a udržiavať vodu v bazéne čistú a zdravú.