Фотометр PoolLab® 2.0 - Ви готові?

Нове покоління PoolLabs. Фотометр PoolLab® 2.0, випущений компанією Water-i.d. Чи готові ви до паралельного вимірювання 3 параметрів і прямого з'єднання WiFi для синхронізації даних з хмарою LabCOM®?

Фотометр PoolLab® 2.0 може бути економічно ефективним, зручним і простим у використанні інструментом для обслуговування домашнього басейну. Він забезпечує точні вимірювання рівня хімічних речовин у воді вашого басейну, допомагаючи вам запобігти проблемам і підтримувати воду в басейні чистою і здоровою.

Новий фотометр PoolLab® 2.0 був розроблений, щоб запропонувати нашим користувачам ще більшу зручність. Приготуйтеся до нового досвіду вимірювань!

Опис продукту

Фотометр PoolLab® 2.0 - ідеальне рішення для професійного аналізу води в басейнах і спа-центрах. Фіксована, але змінна потрійна вимірювальна кювета дозволяє швидко відбирати зразки, просто зануривши водонепроникний PoolLab® з класом захисту IP68 у воду.

9 клавіш дають прямий доступ до операції обнулення (потрібно лише 1 раз на серію вимірювань) і до 24 різних параметрів води в басейні. Фотометр PoolLab® 2.0 має вбудовані модулі Bluetooth® і WiFi для активного підключення до безкоштовного програмного забезпечення LabCom® або для автоматичної синхронізації даних з хмарним сховищем LabCom® Cloud.

Результати тестів завжди прив'язуються до облікових записів джерел вимірювань, створених користувачем індивідуально. У програмному забезпеченні та додатку LabCom® можна, серед іншого, роздруковувати звіти, розраховувати вміст активного хлору і навіть отримувати рекомендації щодо дозування на основі індивідуально введених продуктів для очищення води. Програмне забезпечення та додаток також пропонують розрахунок індексу LSI.

Безкоштовний хмарний сервіс, з яким фотометр PoolLab® 2.0 може автоматично синхронізувати дані через WiFi, гарантує, що програмне забезпечення і додаток завжди працюють з однією і тією ж базою даних.

Зміст набору

Базовий комплект

 • 1 x Фотометр PoolLab® 2.0 з Bluetooth® та WiFi IP68 водонепроникний
 • 1 x Потрійна вимірювальна кювета (змінна)
 • 1 x Світлозахисний ковпачок
 • 3 x Пластикова мішалка
 • 1 шприц 10 мл
 • 3 батарейки типу АА
 • 1 x Друкований посібник користувача
 • 1 х мішок для збору
 • Безкоштовне програмне забезпечення LabCOM
 • Безкоштовна програма LabCOM® App
 • Безкоштовний хмарний сервіс LabCOM® Cloud

Параметри

Реагенти

 • 20 таблеток Фенол червоний
 • 20 Таблетки DPD N° 1
 • 10 Таблетки DPD N° 3
 • 10 Таблетки Лужність-М
 • 10 таблеток CYA-Test
 • Всі планшети мають фотометричний клас
 • Таблетки реагенту гліцину не входять до базового набору

Параметри

# Group (22) Параметр (33) @ Діапазон Method
1 Активний кисень Активний кисень ACT 0 - 20 mg/l O₂ Таблетки
2 Аміак Аміак AMM 0 - 1.2 mg/l NH₃ Powder Packs
3 Алюміній Алюміній ALU 0 - 0.3 mg/l Al³⁺ Таблетки
4 Лужність Лужність M TA 0 - 200 mg/l CaCO₃ Таблетки
5 Лужність Лужність M Liq TA 0 - 200 mg/l (CaCO₃) Рідини
6 Бром Бром BRO 0 - 13 mg/l Br₂ Таблетки
7 Бром Bromine Liq BRO 0 - 9 mg/l Br₂ Рідини
8 Хлор Хлорамін FCL - CLA 0 - 6 mg/l fCl₂ Таблетки
9 Хлор Хлор FCL 0 - 6 mg/l fCl₂ Таблетки
10 Хлор Chlorine Liq FCL 0 - 4 mg/l fCl₂ Рідини
11 Хлор Хлор HR KI CLHR 5 - 200 mg/l Cl₂ Powder Packs
12 Діоксид хлору Діоксид хлору CLO2 0 - 11 mg/l ClO₂ Таблетки
13 Діоксид хлору Діоксид хлору Liq CLO2 0 - 7.5 mg/l ClO₂ Рідини
14 Ціанурова кислота Ціанурова кислота CYA 0 - 100 mg/l CYA Таблетки
15 Залізо Iron LR IRON 0 - 1 mg/l Fe²⁺/³⁺ Таблетки
16 Твердість Кальцієва твердість CH 0 - 500 mg/l CaCO₃ Рідини
17 Твердість Загальна твердість TH 0 - 500 mg/l CaCO₃ Рідини
18 Калій Калій POT 0.7 - 12 mg/l K⁺ Таблетки
19 Мідь Мідь FCU 0 - 5 mg/l fCu Таблетки
20 Нітрат Нітрат NTRA 1 - 50 mg/l NO₃⁻ Powder Packs
21 Нітрит Нітрит NITRI 0 - 1.5 mg/l NO₂⁻ Powder Packs
22 Озон Озон OZON 0 - 4 mg/l O₃ Таблетки
23 Озон Ozone Liq OZON 0 - 2.7 mg/l O₃ Рідини
24 pH pH PH 6.5 - 8.4 pH Таблетки
25 pH pH Liq PH 6.5 - 8.4 pH Рідини
26 PHMB PHMB PHMB 5 - 60 mg/l PHMB Таблетки
27 Фосфат Фосфат LR PPLR 0 - 4 mg/l PO₄³⁻ Powder Packs
28 Фосфат Фосфат HR PPHR 0 - 80 mg/l PO₄³⁻ Powder Packs
29 Сульфат Сульфат SULF 5 - 100 mg/l SO₄²⁻ Powder Packs
30 Перекис водню Перекис водню LR HYDL 0 - 2.4 mg/l H₂O₂ Таблетки
31 Перекис водню Перекис водню HR HYDH 0 - 180 mg/l H₂O₂ Таблетки
32 Цинк Цинк CUZN 0 - 1 mg/l Cu²⁺+Zn²⁺ Таблетки
33 Сечовина Сечовина UREA 0.1 - 2.5 mg/l (NH₂)₂CO Рідини

Реагенти

Таблетки

Таблетовані реагенти Water-i.d.® вже кілька років поширюються по всьому світу. Всі таблетки виробляються, блістеруються та упаковуються в Німеччині. Вони доступні в упаковках по 50, 100, 250 і 500 таблеток. Перевагами таблеток є тривалий термін придатності, точне дозування та легкість у використанні.

Рідини

Деякі параметри можна або потрібно вимірювати за допомогою рідких реагентів (див. список параметрів). З рідкими реагентами не потрібно подрібнювати таблетку. Доступні в різних об'ємах.

Пудрові подушки

Для деяких тестів потрібні порошкові подушки. Усі порошкові подушки виробляються, блістеруються та упаковуються в Німеччині.

Безкоштовне програмне забезпечення, додаток, хмара

Якщо користувач вирішить скористатися цією функцією, безкоштовний хмарний сервер подбає про постійну синхронізацію даних у додатку та програмному забезпеченні.

 • Вільне програмне забезпечення
 • Безкоштовний додаток
 • Безкоштовна хмара

Хмарне рішення LabCOM® Cloud (безкоштовне) вимагає менше хвилини для реєстрації та надає повний доступ до всіх результатів тестування. Якщо вам цікаво дізнатися більше, відвідайте наш хмарний простір.

LabCOM Android iOS Windows

Завантажити

Флаєр

Ознайомтеся та завантажте брошури про продукти кількома мовами

Перегляньте нашу колекцію рекламних буклетів і знайдіть ключову інформацію про наші пропозиції. Незалежно від того, чи хочете ви дізнатися про них більше, чи поділитися ними з іншими, наші флаєри нададуть вам зручний та стислий огляд.

Короткий посібник

Почніть роботу з нашим продуктом за допомогою покрокової інструкції

Щоб забезпечити повне використання нашого продукту, ми створили вичерпний, простий у користуванні посібник, який швидко допоможе вам зорієнтуватися в доступній інформації.

Посібники

Вичерпний посібник користувача: Ваш повний посібник з використання продукту

У цьому посібнику користувача ви знайдете докладні пояснення особливостей, функцій та налаштувань продукту. Кожен розділ ретельно продуманий, щоб надати чіткі інструкції, супроводжувані ілюстраціями та схемами для візуальної наочності.

Документація

Ознайомтеся з короткими інструкціями для безперешкодної інтеграції PoolLab2.

Розроблена спеціально для розробників, наша документація містить чіткі інструкції та приклади використання API синхронізації Webrequest-over-WiFi Synchronization API (WSAPI) та програмного API Bluetooth Low Energy. Покращуйте свій досвід інтеграції за допомогою наочних посібників та практичних порад.

Уроки, які ви не повинні пропустити

Фотометр PoolLab® 2.0 - простий, але чудовий!

Ще однією додатковою особливістю PoolLab® 2.0 є паралельне вимірювання 3 параметрів. Крім того, фотометр PoolLab® 2.0 оснащений WiFi для легкої синхронізації з хмарою LabCOM® в режимі реального часу. Великий 2,4-дюймовий кольоровий дисплей дозволяє навіть керувати джерелами відбору проб води.

IP68: A 6 для повного захисту від потрапляння твердих предметів. A 8 для повного захисту від проникнення води, аж до повного занурення на глибину до одного метра і більше ніж на 30 хвилин.

PoolLab2 measures 3 parameters in parallel

Підписуйтесь на наш канал YouTube, щоб дізнатися більше про PoolLab® 2.0

Це може бути цінним ресурсом для людей, які хочуть дізнатися більше про продукт і прийняти обґрунтоване рішення про покупку.

Навіщо потрібен фотометр PoolLab® 2.0?

Фотометр PoolLab® 2.0 має ряд функцій, призначених для того, щоб зробити тестування води більш точним, зручним і ефективним. Деякі з цих функцій можуть включати

 • Паралельно вимірює 3 параметри
 • Bluetooth® та WiFi Зв'язок
 • Великий кольоровий дисплей (2.4" з підсвічуванням)
 • 24
  Pool_Text
  Параметри на 4 довжинах хвиль
 • 9 кнопок для прямого доступу
 • Змінна кювета

Поглянь глибше

Відомий німецький роздрібний продавець басейнів "Poolpowershop" відвідав компанію Water-i.d.® і зазирнув за лаштунки виробництва фотометра PoolLab® 2.0.

 • Ідея
 • Дослідження
 • Планування
 • Створення прототипів
 • Пошук постачальників
 • Розрахунок витрат
 • Комерціалізація

Стань дистриб'ютором!

Включіть фотометр PoolLab® 2.0 в свій асортимент, просто зв'яжіться з нами - також можливі OEM варіанти!

Ви також можете ознайомитися з нашою дистриб'юторською мережею

Чому я повинен купити фотометр poollab для обслуговування басейну в домашніх умовах?

Фотометр poollab - це прилад, який вимірює рівні різних хімічних речовин у воді вашого басейну, таких як хлор, pH, лужність і твердість. Ось кілька причин, чому ви можете розглянути можливість придбання фотометра poollab для обслуговування вашого домашнього басейну:

 1. Точні вимірювання: Фотометр poollab забезпечує точні вимірювання рівня хімічних речовин у воді вашого басейну. Це допоможе вам точно налаштувати дозування хімікатів у вашому басейні та уникнути надмірного або недостатнього дозування, що може призвести до таких проблем, як ріст водоростей, каламутність води та подразнення шкіри.
 2. Економічно ефективно: Регулярне тестування води у вашому басейні має важливе значення для підтримки здорових умов води. Купівля фотометра poollab може бути економічно вигіднішою, ніж постійне придбання тест-смужок або відправка зразків води в лабораторію для аналізу.
 3. Зручно: За допомогою фотометра poollab ви можете протестувати воду в басейні вдома, в будь-який час. Це може бути зручніше, ніж їхати в магазин товарів для басейну або чекати на результати з лабораторії.
 4. Простий у використанні: Більшість фотометрів poollab прості у використанні і поставляються з докладними інструкціями. Вам не потрібно бути хіміком, щоб зрозуміти, як користуватися приладом, а більшість моделей надають цифрові показники, які легко інтерпретувати.
 5. Профілактичне обслуговування: Підтримка належного рівня хімічних речовин у вашому басейні може допомогти запобігти таким проблемам, як ріст водоростей, помутніння води та пошкодження обладнання. Використовуючи фотометр poollab для регулярного тестування води, ви зможете виявити будь-які проблеми на ранній стадії і вирішити їх до того, як вони стануть більш серйозними.

Таким чином, фотометр poollab може бути економічно ефективним, зручним і простим у використанні інструментом для обслуговування вашого домашнього басейну. Він забезпечує точні вимірювання рівня хімічних речовин у воді вашого басейну, допомагаючи вам запобігти проблемам і підтримувати воду в басейні чистою і здоровою.